Webstránky

Dostaňte zo svojho webu oveľa viac! Viac predajov, viac zákazníkov, viac návštevníkov. Bitrix24 ponúka viac! Jednoduchá tvorba a spravovanie webových stránok Vašej firmy aj bez programátorských znalostí.
Lepšie predaje
Bitrix24.Sites Vám zvýši konverzie na Vašej stránke a zlepší zákaznícku lojalitu na Vašom webe. Zabudovaný nástroj na vytváranie webových stránok je jednoduchý na používanie a aj Vaša firma tak môže mať zaujímavú a funkčnú stránku prepojenú s live chat, webovými formulármi, CRM, email marketingom a nástrojmi automatizácie predaja.
Úplne zadarmo
A to všetko úplne zadarmo! Bitrix24.Sites ponúka aj bezplatnú doménu, na ktorú môžete umiestniť Vašu novú webovú stránku. Začnite tvoriť s Bitrix24 už dnes!
Konverzia
Zachyťte kontakt na potenciálnych zákazníkov svojou Bitrix24 stránkou a priveďte ich priamo k Vám. Dokonalá konverzia webových návštev na reálny predaj je to, čo s pomocou tohto produktu dokážete. Premeňte jednorazových zákazníkov na lojálnych zákazníkov!
SEO
Google Analytics a SEO budú s Bitrix24 hračkou aj pre Vás! Vaša stránka tak nebude iba príťažlivá na pohľad, ale bude aj funkčná a najmä efektívna.
Podpora
Bitrix24 Vám umožní komunikovať so zákazníkmi rýchlo, jednoducho a zlepší tak Vašu zákaznícku podporu. Live chat, callback widget alebo sociálne siete – zostaňte s Vašimi zákazníkmi neustále v spojení!
Webstránka za pár minút
Množstvo zaujímavých predpripravených šablón Vám uľahčí tvorbu Vašej novej webovej stránky. Jednoducho a s minimálnymi programátorskými schopnosťami tak môžete vytvoriť profesionálne vyzerajúci web.
Reklama
Reklamné kampane za pomoci Google, Facebook či Instagram Vám zabezpečia ešte lepšie konverzie. Vytvorte profesionálne reklamy, ktoré Vám prinesú množstvo nových zákazníkov.
Responzivita
Bitrix24.Sites ponúka responzívne webové stránky, takže získate návštevníkov ako z PC, tak aj z mobilných zariadení. Responzivita je v súčasnosti kľúčom k úspechu a Bitrix24 to dokáže.
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda