ZAVOLAJTE NÁM
+421 918 373 018
NAPÍŠTE NÁM

info@7sense.sk

Sme tu pre Vás
Pon-Pia: 08.00 -17.00

STE LEN 1 KROK OD VAŠEJ CESTY ZA VYSNÍVANOU STRÁNKOU!

RÝCHLO. JEDNODUCHO. ZDARMA

Za pár minút

Množstvo zaujímavých predpripravených šablón Vám uľahčí tvorbu Vašej novej webovej stránky. Jednoducho a s minimálnymi programátorskými schopnosťami tak môžete vytvoriť profesionálne vyzerajúci web.

Responzivita

Bitrix24 ponúka responzívne webové stránky, takže získate návštevníkov ako z PC, tak aj z mobilných zariadení. Responzivita je v súčasnosti kľúčom k úspechu a Bitrix24 to dokáže.

Online obchod

Za niekoľko klikov budete pripravení predávať Váš tovar online bez akýchkoľvek programátorských schopností. Začnite predávať a zarábať peniaze bez zložitých nastavení využitím funkcionality Online Store.

Podpora

Bitrix24 Vám umožní komunikovať so zákazníkmi rýchlo, jednoducho a zlepší tak Vašu zákaznícku podporu. Live chat, callback widget alebo sociálne siete – zostaňte s Vašimi zákazníkmi neustále v spojení!

SEO

Google Analytics a SEO budú s Bitrix24 hračkou aj pre Vás! Vaša stránka tak nebude iba príťažlivá na pohľad, ale bude aj funkčná a najmä efektívna.

Automatizácia reklamy

Reklamné kampane za pomoci Google, Facebook či Instagram Vám zabezpečia ešte lepšie konverzie. Vytvorte profesionálne reklamy, ktoré Vám prinesú množstvo nových zákazníkov.

UŽ viac ako 4 000 000 organizácii využíva Bitrix24