ZAVOLAJTE NÁM
+421 918 373 018
NAPÍŠTE NÁM

info@7sense.sk

Sme tu pre Vás
Pon-Pia: 08.00 -17.00

STE LEN 1 KROK OD VAŠEJ CESTY ZA VYSNÍVANOU STRÁNKOU!

RÝCHLO. JEDNODUCHO. ZDARMA

Za pár minút

Množstvo zaujímavých predpripravených šablón Vám uľahčí tvorbu Vašej novej webovej stránky. Jednoducho a s minimálnymi programátorskými schopnosťami tak môžete vytvoriť profesionálne vyzerajúci web.

Responzivita

Bitrix24 ponúka responzívne webové stránky, takže získate návštevníkov ako z PC, tak aj z mobilných zariadení. Responzivita je v súčasnosti kľúčom k úspechu a Bitrix24 to dokáže.

Online obchod

Za niekoľko klikov budete pripravení predávať Váš tovar online bez akýchkoľvek programátorských schopností. Začnite predávať a zarábať peniaze bez zložitých nastavení využitím funkcionality Online Store.

Podpora

Bitrix24 Vám umožní komunikovať so zákazníkmi rýchlo, jednoducho a zlepší tak Vašu zákaznícku podporu. Live chat, callback widget alebo sociálne siete – zostaňte s Vašimi zákazníkmi neustále v spojení!

SEO

Google Analytics a SEO budú s Bitrix24 hračkou aj pre Vás! Vaša stránka tak nebude iba príťažlivá na pohľad, ale bude aj funkčná a najmä efektívna.

Automatizácia reklamy

Reklamné kampane za pomoci Google, Facebook či Instagram Vám zabezpečia ešte lepšie konverzie. Vytvorte profesionálne reklamy, ktoré Vám prinesú množstvo nových zákazníkov.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ


UŽ viac ako 4 000 000 organizácii využíva Bitrix24