Úlohy a projekty

Všetky úlohy a projekty na jednom mieste! Bitrix24 Vám systematicky uloží všetky zoznamy úloh a poskytne prehľad pri celkovom riadení aj tých najnáročnejších projektov. Delegujte prácu, koordinujte svojich zamestnancov a zabezpečte včasné a správne splnenie!
Projektový manažment
Zlepšite efektivitu a účinnosť Vašich pracovných tímov a postarajte sa o to, aby boli Vaše služby na naozaj špičkovej úrovni! Kompletný prehľad všetkého, čo sa vo Vašej firme deje. Detailná práca na projektoch a úlohách zamestnancov pod jednou strechou!
Ganttov diagram
Ganttove diagramy Vám poskytnú dokonalý prehľad nad projektmi, úlohami a ich vzťahmi v chronologickom zobrazení. Bitrix24 ponúka perfektný prehľad plnenia úloh a pomáha identifikovať potenciálne a existujúce omeškania!
Závislosť úloh
Jednoduché určovanie logickej závislosti úloh a projektov. K dispozícii sú všetky 4 typy závislosti úloh. Ak sú závislosti vytvorené, presunutím hlavnej úlohy môžete automaticky zmeniť dátumy začatia a ukončenia závislých úloh v danom projekte a máte tak záruku, že Vaše projekty budú dokončené včas.
Kanban
Zoznam úloh a ich štádií rozpracovania podľa projektov/pracovných skupín v prehľadnom zobrazení Kanban. Každý užívateľ si môže plne prispôsobiť štádiá Kanban podľa seba v Plánovači úloh. Bitrix24 zjednoduší a zefektívni prácu vo Vašej firme.
Pracovná záťaž zamestnancov
Štatistiky, ktoré Vám ukážu reálnu pracovnú záťaž zamestnancov a ich čas strávený na konkrétnom projekte. Vyhnite sa prepracovaniu zamestnancov a urobte tak ich čas strávený v práci efektívnejším.
Počítadlá úloh
Počítadlá úloh Vám pomôžu upriamiť pozornosť na oneskorené a neohodnotené úlohy alebo úlohy bez deadlinu. Grafické znázornenie počítadiel úloh zjednodušuje prácu vedúcim oddelení.
Checklist
Jedinečné checklisty, ku ktorým má prístup každý, kto pracuje na danej úlohe. Ak si úloha vyžaduje viac krokov, jednoduché checklisty Vám pomôžu splniť každý z nich.
Šablóny a automatizácia
Šablóny Vám pomôžu vytvárať úlohy vo vopred pripravených zadaniach, vďaka ktorým ušetríte nielen čas, ale aj energiu. Prijímanie nových zamestnancov, vytváranie nových projektov, práca s novými zákazníkmi – rýchlo, jednoducho a efektívne prostredníctvom vopred pripravených šablón úloh.
Pracovné skupiny
Zoskupte zamestnancov pracujúcich na jednom projekte do pracovných skupín, ktoré nielen zefektívnia prácu na úlohách, ale aj dokončia prácu rýchlejšie. Priama a účinná komunikácia je kľúčom k úspechu.
Projektové reporty
Kompletný štatistický prehľad nad Vašimi projektmi a úlohami. Zistite stav rozpracovania úloh, čas strávený nad úlohami podľa konkrétnych pracovných skupín/projektov alebo zamestnancov.
Report Builder
Vyhodnocujte efektivitu práce a celkový čas strávený na úlohách a projektoch! Zbierajte, filtrujte a trieďte potrebné údaje v reportoch vytvorených podľa potrieb manažmentu.
Emailová podpora
Jedinečná spolupráca Bitrix24 a emailu, vďaka ktorej môžete zasielať úlohy svojim zamestnancom alebo akýmkoľvek emailovým príjemcom cez Bitrix24 a rovnako tak vytvárať úlohy priamo z emailu. Emailoví príjemcovia môžu komentovať úlohu a nahrávať dokumenty k úlohe bez prístupu do Bitrix24 portálu.
Externí užívatelia
Pridajte do svojich pracovných skupín aj externých užívateľov – obchodných partnerov, poradcov, klientov či freelancerov! Tí budú vidieť iba to, čo je súčasťou pracovnej skupiny, do ktorej ste ich zaradili.
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Made on
Tilda