A oveľa viac

Bitrix24 ponúka viac ako 35 jedinečných funkcionalít pre Vašu firmu. Online systém vzdelávania, Helpdesk, vlastný redakčný systém pre správu obsahu, Company Pulse, Bitrix24.Network, API a mnoho ďalších funkcií priamo na mieru!
Company Pulse
Nástroj Company Pulse Vám poskytne kompletný prehľad nad aktivitou Vašich zamestnancov vo Vašej intranetovej sieti Bitrix24. Sledujte to, čo robia, akí sú v nej aktívni a pomôžte im ešte viac sa zapojiť do Bitrix24!
IP obmedzenia
Pre konkrétnych zamestnancov alebo oddelenia zvoľte obmedzenia IP adries, z ktorých sa môžu prihlásiť do Bitrix24. Táto funkcionalita je k dispozícii len v cloudovej verzii Bitrix24.
Riadenie záznamov
Majte pod kontrolou všetky záznamy, ktoré sa v Bitrix24 nachádzajú. Správa záznamov ponúka nespočetné množstvo filtrov, vďaka ktorým vždy nájdete to, čo hľadáte.
Webové formuláre
Vytvárajte webové formuláre rýchlo a jednoducho a zbierajte dôležité dáta z Vašej webovej stránky. Ankety, kontaktné formuláre či žiadosti Vám pomôžu získať všetky potrebné informácie od Vašich zákazníkov.
E-learning
S Bitrix24 môžete vytvárať online kurzy, testy či certifikovať Vašich zamestnancov! Vytvorte neobmedzené množstvo podkladov a vzdelávajte nielen Vašich zamestnancov, ale aj iných. E-learning je dostupný len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Helpdesk
Služba, ktorá zastrešuje technickú podporu a vytvára tak transparentný a efektívny systém. Je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Pokročilá integrácia
Synchronizujte svoje úlohy, kalendáre či kontakty s ďalšími známymi produktmi. Google, Apple či Microsoft Vám tak pomôžu využívať Bitrix24 ešte efektívnejšie a naozaj naplno! Integrácia s Active Directory je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Prispôsobenie a zdrojový kód
Upravte si firemnú intranetovú sieť Bitrix24 podľa Vašich predstáv! Môžete meniť dizajn, obsah, rozmiestnenie či štruktúru. Služba je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Viaceré divízie
Rozdeľte Vašu celú intranetovú sieť podľa pobočiek či divízií. Každá pobočka môže mať vlastný intranetový portál, ktorý má samostatnú štruktúru a dizajn. Táto funkcionalita bola špeciálne navrhnutá pre firmy s viacerými pobočkami či divíziami, ktoré vyžadujú väčšiu mieru autonómie. Funkcionalita je dostupná len v Self-hosted verziách Bitrix24.
Bitrix24.Network
Bitrix24.Network je jedinečná sieť, ktorá Vás spája aj s užívateľmi z iných firiem a ponúka tak efektívny nástroj na komunikáciu! Umožňuje písať správy, vytvárať skupinové chaty a realizovať videokonferencie až do 4 užívateľov. Bitrix24.Network je integrovaný s Twitter, Facebook či Google+.
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda