Telefónia

Telefonujte s obchodnými partnermi, klientmi či zamestnancami priamo z Bitrix24! Bitrix24 ponúka zjednodušenú telefonickú komunikáciu, zaznamenávanie a nahrávanie rozhovorov priamo v CRM module a dá sa využiť aj ako virtuálne call centrum.
Volajte kdekoľvek
Volajte kedykoľvek a kdekoľvek, lokálne či medzinárodne, iba s pomocou Bitrix24 a internetového prepojenia! Telefonovať môžete priamo z CRM a tak nahrávať konverzácie s klientmi. Rýchle a jednoduché!
Systém telefonátov
Kompletné ovládanie telefónnych hovorov – čas, odkazové schránky a pozdravy, čierne zoznamy či štatistiky volajúcich a mnoho iného na jednom mieste. Vaše telefonáty budete mať pod kontrolou!
Odchádzajúce telefónne číslo
Nastavte telefónne číslo, ktoré sa zobrazí pri telefónnom hovore so zákazníkom. S pomocou Bitrix24 môžete získať aj informácie o počte hovorov, dĺžke, cene a statuse každého telefonátu.
Prenájom čísla
Aj Vy môžete mať ľubovoľné číslo! Prenajmite si číslo, vďaka ktorému na Vás dosiahnu klienti vždy a rýchlo. Všetky hovory môžu byť nahrávané a budú presmerované priamo na zodpovedného manažéra.
Prenesenie telefónneho čísla
Bitrix24 môžete využívať aj so svojim aktuálnym telefónnym číslom, ak máte pobočkovú alebo cloudovú ústredňu! Stačí si zaobstarať SIP konektor a komunikovať môžete jednoducho aj zo svojho aktuálneho čísla.
Podpora SIP
Všetky SIP telefóny môžu byť prepojené s Bitrix24. Bitrix24 Vám ponúka široké možnosti s čo najmenšími zmenami pre Vašu firmu. Nepotrebujete SIP konektor ani prenájom čísla, v tomto prípade sú všetky funkcionality CRM a telefónie podporované!
Hovory s kolegami
Spojte sa s kolegami a zamestnancami rýchlo a jednoducho či už sú online alebo offline. Telefonáty môžete vykonávať priamo z Bitrix24 Messanger. Kontaktujte Vašich kolegov a zamestnancov rýchlo a jednoducho!
Hovory s klientmi z CRM
Klientom a obchodným partnerom môžete volať priamo z CRM! Bitrix24 zaznamenáva všetky informácie a štatistiky a Vy tak budete mať o všetkom prehľad. Kompletný zoznam čísel, ktorým môžete zavolať jediným kliknutím!
Callback widget
Vložte si callback widget na svoju webovú stránku a umožnite klientom zanechať ich telefónne číslo. Všetky žiadosti o spätné volania od klientov sú distribuované a zaznamenávané v CRM. Vďaka tejto miniaplikácii tak budete vedieť, komu máte obratom zavolať.
Zabudovaný telefón
Volajte kamkoľvek na svete iba za pomoci Bitrix24 a internetu! Zabudovaná aplikácia Vám umožní vykonávať hovory z Vášho smartfónu jednoducho a vždy, keď to budete potrebovať.
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda