CRM

Modul CRM Vám pomôže zlepšiť Vaše vzťahy so zákazníkmi, zvýšiť predaje a skvalitniť Vami ponúkané služby. Dokonalá podpora v rámci predaja, vďaka ktorej naplníte svoje podnikateľské ciele. Databáza potenciálnych a existujúcich zákazníkov, dodávateľov, obchodných partnerov, všetky aktivity spojené s CRM prvkami na 1 mieste, email marketing či marketingová automatizácia – to všetko s Bitrix24!
CRM
CRM v Bitrix24 Vám uľahčí plánovanie, organizáciu a sledovanie vzťahov s potenciálnymi a existujúcimi klientmi, obchodnými partnermi, dodávateľmi a ďalšími kontaktmi. Všetky CRM aktivity pod jednou strechou – prehľadne, rýchlo a systematicky!
Reporty a predaje
Lieviky predajov Vám poskytnú rýchly prehľad o prebiehajúcich transakciách a ich štádiách, v ktorých sa nachádzajú. V prípade viacerých predajných ciest môžete jednotlivé lieviky predajov filtrovať. Jediný pohľad Vás teraz dostane do obrazu o Vašich predajoch!
CRM reporty
Najdôležitejšie obchodné aktivity zobrazené rýchlo a jediným kliknutím! CRM reporty Vám ukážu aktuálne štatistiky o potenciálnych klientoch, obchodných prípadoch, faktúrach, kontaktoch, firmách a CRM aktivitách.
Cenové ponuky a faktúry
Jednoduchá a rýchla práca s cenovými ponukami a faktúrami zlepší Vaše služby a poskytne zákazníkovi pocit, že všetko je systematické a prehľadné. Prispôsobiteľné polia a statusy cenových ponúk a faktúr sú nástroje, ktoré vo Vašej firme oceníte.
Predajné ciele a kvóty
Definujte si predajné ciele a kvóty, ktoré majú splniť Vaši obchodní zástupcovia alebo celá firma. Sledujte ich priebeh v reálnom čase a vyhodnocujte výkony Vašich zamestnancov!
Formuláre
Vytvárajte jednoduché a zaujímavé formuláre pre klientov na Vašom webe. Aj dizajn predáva. Bitrix24 Vám pomôže vytvoriť kontaktné alebo predajné formuláre, ktoré Vašich zákazníkov oslovia.
Komunikačné kanály
Spojenie najpopulárnejších sociálnych sietí a Bitrix24 CRM pre ešte lepšiu a efektívnejšiu komunikáciu. Facebook, Skype, VK, Telegram a mnoho ďalších plne spolupracuje s Bitrix24!
Mobilné CRM
Mobilná aplikácia, vďaka ktorej budete mať prístup k CRM vždy a všade! Pár dotykov displeja Vám poskytne perfektný prehľad nad predajmi a priebehom práce vo Vašej firme.
Emaily a hovory klientom
Emaily a hovory klientom môžu byť vykonávané priamo z Bitrix24 CRM! Komunikujte profesionálne a rýchlo, vďaka čomu posuniete úroveň svojej firmy ešte vyššie!
Prístupové práva a roly v CRM
Určujte prístupové práva a roly Vašich zamestnancov, pracovných skupín alebo oddelení a poskytnite im tak prístup k jednotlivým prvkom CRM. Bitrix24 CRM zálohuje všetky zmeny a zaznamenáva každú aktivitu Vašich zamestnancov.
Marketingová automatizácia
Bitrix24 CRM Vám pomôže pri automatizácii práce! Vďaka marketingovej automatizácii si môžete nastaviť ľubovoľné automatické pracovné postupy, ktoré zrýchlia a zefektívnia Váš kontakt s potenciálnymi a existujúcimi klientmi, dodávateľmi, obchodnými partnermi a ďalšími užívateľmi.
Rozpoznávanie tváre
Spolupráca s najvplyvnejšími hráčmi vo svete rozpoznávania tvári priniesla túto možnosť aj do Bitrix24. Systém iba s internetovým pripojením, kamerou a PC rozpozná tváre Vašich zákazníkov a zistí, či ide o nového alebo lojálneho klienta.
Biznis procesy v CRM
Definujte celý biznis proces a vďaka automatizácií sa už o nič nemusíte starať. Proces môže obsahovať rôzne činnosti – odoslanie emailov, priradenie zodpovednej osoby, vytvorenie úloh, zmena stavu alebo vyplnenie polí CRM prvku, vytvorenie obchodného prípadu a pod. Automatizujte – ušetrite čas, náklady a energiu!
Aplikácie a integrácie
Integrácia s aplikáciami, akými sú Gmail, Mailchimp, Xero, Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive a mnoho iných zlepšuje spoluprácu vo firme. Efektívnej práci vo Vašej firme už nič nestojí v ceste!
Spolupráca s webom
Spoľahlivá spolupráca Bitrix24 CRM s Vašou webovou stránkou Vám poskytne možnosti Live chatu, webových formulárov alebo Callback widgetu aj bez nutného kódovania. Využite Bitrix24 a prepojte ho s Vašou webstránkou naplno!
Tvorba webových stránok
Ak webovú stránku alebo landing page ešte nemáte, Bitrix24 Vám ju pomôže vytvoriť. Zahrajte sa na programátora a ponúknite Vašim zákazníkom ešte o čosi viac!
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda