Kalendáre

Pozývajte svojich kolegov a zamestnancov na pracovné stretnutia, plánujte schôdzky s klientmi a obchodnými partnermi a vytvárajte súkromné a zdieľané kalendáre nielen pre seba, ale aj pre pracovné skupiny/projekty či celú firmu. Time management na jednom mieste pre všetkých!
Kalendáre
Chcete koordinovať kalendáre pre všetkých Vašich zamestnancov na jednom mieste? Bitrix24 Vám umožní jednoducho vytvárať osobné a skupinové kalendáre a zdieľať ich vo vnútri portálu, s mobilnými zariadeniami a Outlookom. A všetci budú informovaní aj na cestách!
Skupinové kalendáre
Bitrix24 podporuje nekonečný počet kalendárov. Vytvárajte skupinové kalendáre pre pracovné skupiny/projekty, oddelenia, divízie či celú firmu. Flexibilné prístupové oprávnenia určujú kto môže pridávať a kto len prezerať udalosti v kalendári.
Plánovač udalostí
Plánujte a organizujte eventy vo Vašej firme tak, aby o nich vedel každý. Nájdite jednoducho a rýchlo voľný spoločný termín bez únavného posielania mailov či správ. Samozrejmosťou sú aj automaticky vytvorené pravidelne opakujúce sa stretnutia.
Integrácia s CRM
Dokonalá spolupráca s CRM zabezpečí včasné vybavenie stretnutí s klientmi či obchodnými partnermi a pomôže Vám nezabudnúť na dôležité telefonáty. Pridajte si pripomienky a zlepšite tak Vašu efektivitu.
Obľúbené kalendáre
Importujte si do svojho kalendára obľúbené kalendáre či kalendáre svojich kolegov a zamestnancov a buďte vždy v obraze! Kalendáre si môžete prehľadne zobraziť a jednoducho s nimi narábať.
Graf absencií
Majte prehľad v tom, kto je PN, u lekára, pracovnom stretnutí či služobnej ceste. Jediným pohľadom získate informácie o dostupnosti Vašich zamestnancov.
Stretnutia a porady
Nielen pripomienky a pozvánky na porady, ale aj kompletný archív a poznámky ohľadom všetkého, čo sa na porade riešilo. Už si nemusíte všetko pamätať – stretnutia a porady nájdete v Bitrix24 na jednom mieste!
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda