Chat a videohovory

Interaktívna a blesková komunikácia posunie Vašu firmu na novú úroveň! Využívajte komunikačné nástroje Bitrix24 naplno – od textových správ cez skupinový chat až po videokonferencie s viacerými užívateľmi.
Komunikácia v reálnom čase
Rýchla komunikácia vo firme zjednoduší plnenie úloh a dosahovanie cieľov Vašej firmy. Okamžité odpovede a neustály kontakt so zamestnancami, kolegami, pracovnými skupinami, obchodnými partnermi či klientmi.
Messenger
Komunikujte so svojimi kolegami a zamestnancami v reálnom čase, jednoducho a rýchlo.
Skupinový chat
Pozvite svojich kolegov do skupinového chatu a vyriešte problémy a otázky týkajúce sa konkrétneho projektu alebo klienta. Do skupinových chatov môžete pridať aj externých užívateľov.
Hlasové hovory a videohovory
Volajte svojim kolegom či zamestnancom cez Bitrix24! Hlasové hovory a videohovory sú doplnené o možnosť posielať správy aj počas hovorov, čo je skvelé na výmenu emailov, kontaktov alebo akýchkoľvek užitočných informácií.
Zdieľaná plocha a videokonferencie v HD
Videokonferencie v HD kvalite umožňujú všetkým účastníkom pridať sa či už z PC, mobilu alebo tabletu. Zdieľajte počas konferencií Vašu obrazovku a zlepšite tak pochopenie Vášho problému.
Mobilná aplikácia
Bitrix24 môžete používať kdekoľvek! Šikovná mobilná aplikácia pracujúca cez Android aj iOS Vám poskytne prístup do Vášho portálu vždy, keď to budete potrebovať. K dispozícii sú všetky základné funkcionality pre prácu zahrňujúce sociálnu sieť, projektový a time manažment, pracovné skupiny, kalendáre, disk a CRM. Jednoduchá dostupnosť, široký záber a efektívna práca!
Desktopová aplikácia
Spoľahlivá aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť do svojho PC či notebooku a používať tak Bitrix24 aj mimo prehliadač. K dispozícii máte všetky druhy chatov a notifikácie. Prostredníctvom desktopovej aplikácie môžete uskutočniť videokonferencie až do 4 užívateľov. Synchronizujte si Vaše dokumenty v Bitrix24 s dokumentami vo Vašom PC či notebooku rýchlo a efektívne!
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Made on
Tilda