KALENDÁRE A PLÁNOVANIE

Pozývajte svojich kolegov a zamestnancov na pracovné stretnutia, plánujte schôdzky s klientmi a obchodnými partnermi a vytvárajte súkromné a zdieľané kalendáre nielen pre seba, ale aj pre pracovné skupiny/projekty či celú firmu. Time management na jednom mieste pre všetkých!

KalendáRe

Chcete koordinovať kalendáre pre všetkých Vašich zamestnancov na jednom mieste? Bitrix24 Vám umožní jednoducho vytvárať osobné a skupinové kalendáre a zdieľať ich vo vnútri portálu, s mobilnými zariadeniami a Outlookom. A všetci budú informovaní aj na cestách!
Kalendáře obrázek
Skupinové kalendáře obrázek

Skupinové kalendáRe

Bitrix24 podporuje nekonečný počet kalendárov. Vytvárajte skupinové kalendáre pre pracovné skupiny/projekty, oddelenia, divízie či celú firmu. Flexibilné prístupové oprávnenia určujú kto môže pridávať a kto len prezerať udalosti v kalendári.

Plánovač udAlostÍ

Plánujte a organizujte eventy vo Vašej firme tak, aby o nich vedel každý. Nájdite jednoducho a rýchlo voľný spoločný termín bez únavného posielania mailov či správ. Samozrejmosťou sú aj automaticky vytvorené pravidelne sa opakujúce stretnutia.
Plánovač událostí obrázek
Integrace s CRM obrázek

IntegrÁCIA s CRM

Dokonalá spolupráca s CRM zabezpečí včasné vybavenie stretnutí s klientmi či obchodnými partnermi a pomôže Vám nezabudnúť na dôležité telefonáty. Pridajte si pripomienky a zlepšite tak Vašu efektivitu.

Obľúbené kalendáre

Importujte si do svojho kalendára obľúbené kalendáre či kalendára svojich kolegov a zamestnancov a buďte vždy v obraze! Kalendáre si môžete prehľadne zobraziť a jednoducho s nimi zaobchádzať. K dispozícii je tiež obojsmerná synchronizácia s aplikáciou Outlook a iCal.
Oblíbené kalendáře obrázek
graf absencí obrázek

Graf absencií

Majte prehľad v tom, kto je PN, u lekára, pracovnom stretnutí či služobnej ceste. Jediným pohľadom získate informácie o dostupnosti Vašich zamestnancov.

Stretnutia a porady

Nielen pripomienky a pozvánky na porady, ale aj kompletný archív a poznámky ohľadom všetkého, čo sa na porade riešilo. Už si nemusíte všetko pamätať – stretnutia a porady nájdete v Bitrix24 na jednom mieste!
Setkání a porady obrázek

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.