Ľudské zdroje

Riaďte ľudské zdroje systematicky a s prehľadom! V Bitrix24 nájdete adresár Vašich zamestnancov, graf absencií, time management, pracovné výkazy a množstvo ďalších dôležitých funkcií.
Systém riadenia ľudských zdrojov
Systém riadenia HR v Bitrix24 ponúka všetky základné funkcionality. Práca so zamestnancami, všetky potrebné dokumenty či štatistiky dostupné niekoľkými kliknutiami.
Ľudia
Ľudia sú v Bitrix24 v centre pozornosti. Nájdite tú správnu osobu na konkrétnu pozíciu, pracujte s rolami zamestnancov a buďte s nimi v kontakte!
Štruktúra firmy
Hierarchia vo Vašom podniku prehľadne a systematicky! Majte kompletný prehľad nad oddeleniami, pododdeleniami, nadriadenými, podriadenými či zaradením zamestnancov vo firemnej štruktúre.
Zapojenie zamestnancov
Nástenka, narodeniny, populárne príspevky, ocenenia, „Like", komentáre – Bitrix24 zapája všetkých Vašich zamestnancov a pomáha tak upevňovať nielen pracovné, ale aj osobné vzťahy. Každý zamestnanec je pre firmu dôležitý.
Time Management
Príchody a odchody, prestávky či dovolenky sú zaznamenávané v Time Management sekcii Bitrix24. Vždy tak máte Vy aj Vaši zamestnanci prehľad o tom, kto je v práci k dispozícii.
Pracovné reporty
Dostávajte od svojich zamestnancov denné, týždenné či mesačné reporty a buďte tak vždy v obraze. Bitrix24 zasiela Vašim zamestnancom pripomienky k odovzdaniu reportov a Vy môžete pridávať Vaše hodnotenia a komentáre.
Automatizácia workflow
Žiadosti o odchody z práce, služobné cesty, nákup zásob, schválenia dokumentov/emailov, všeobecné žiadosti a mnoho ďalších biznis procesov v Bitrix24. Automatizácia workflow zabezpečí dokonalý tok práce vo Vašej firme.
Prístupové oprávnenia
Nastavujte prístupové oprávnenia Vašim zamestnancom tak, aby videli len to, čo je pre ich prácu potrebné a nevyhnutné. Prístupové oprávnenia môžu byť udeľované oddeleniam, pracovným skupinám/projektom či konkrétnym zamestnancom.
Spolupráca v extranete
Bitrix24 ponúka spoluprácu aj s externými užívateľmi – obchodnými partnermi, klientmi či dodávateľmi. Pozvite ich do Vášho Bitrix24 portálu a uľahčite tak vzájomnú komunikáciu a spoluprácu.
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda