DISK

Jednotné úložisko pre celú Vašu firmu! Bitrix24 Disk sa inšpiroval najlepšími a ponúka tak jedinečné funkcie a možnosti, ktoré ocení každý zamestnanec Vašej firmy. A navyše sa ovláda naozaj jednoducho!

Bitrix24.Drive prE spoluprácU

Spoločný disk pre celú Vašu firmu Vám umožní zdieľať a pracovať so súbormi a priečinkami, a to ako online, tak aj offline. Využívajte súkromné či skupinové úložiská a získajte tak prístup nielen k firemným, ale aj skupinovým a súkromným priečinkom a dokumentom.
Bitrix24.Drive pro spolupráci obrázek
100% bezpečnost obrázek

100% bezpečnost

Vstup do disku je umožnený 24/7 a celý disk je denne zálohovaný. V prípade straty dokumentu Vás zachráni história dokumentov, ktorá je k dispozícii ku každému dokumentu. SSL šifrovaný prenos dát je samozrejmosťou.

Jednotný vstup

My Drive Vám umožní jednoduchý prístup ku všetkým osobným aj firemným súborom a priečinkom. Synchronizujte všetky dôležité súbory a dokumenty z My Drive v Bitrix24 prostredníctvom desktopovej aplikácie do Vášho PC či notebooku!
Jednotný vstup obrázek
Integrace PC - Cloud obrázek

IntegrÁCIA PC - Cloud

Akonáhle nainštalujete Bitrix24.Drive na Vaš počítač s Windows alebo Mac, budete môcť synchronizovať vybrané súbory a priečinky uložené v Bitrix24 na Vašom PC a naopak. Bitrix24 desktopová aplikácia je integrovaná s Windows Explorer a Mac Finder, čo Vám umožňuje prístup k súborom vo Vašom PC či notebooku priamo z nainštalovanej aplikácie. Využiť tak môžete aj cloudové online úložiska, obe sú navzájom perfektne integrované a pravidelne synchronizované.

Štatistiky

Prehľadné štatistiky v desktopovej aplikácii, ktoré okrem množstva využitého úložiska ukazujú napríklad aj posledné zmeny súborov, mená osôb, ktoré ich vykonali či aktuálne nahrávané súbory.
Statistiky obrázek
Bezpečné sdílení souborů a složek obrázek

zdieľanie súborov a priečinkov

Zdieľať svoje dokumenty môžete nielen s kolegami a zamestnancami vo Vašej firme, ale vďaka možnosti zaheslovania aj s akoukoľvek inou osobou. Bitrix24.Disk chráni bezpečnosť Vašej firmy a zabraňuje úniku dôležitých informácií.

MobilnÁ aplikÁcIA

Mobilná aplikácia umožní rýchly prístup k Vašim dokumentom kdekoľvek a kedykoľvek! Podporuj všetky najpoužívanejšie formáty (xls, xlsx, doc, docx, ppt, pptx) a Vašej práci tak už nič nestojí v ceste!
Mobilní aplikace obrázek

UŽ VIAC AKO 5 000 000 ORGANIZÁCII sa rozhodLO pre BITRIX24

Newsletter
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info TU.
2018 © 7 Sense, s.r.o.