Disk

Jednotné úložisko pre celú Vašu firmu! Bitrix24 Disk sa inšpiroval najlepšími a ponúka tak jedinečné funkcie a možnosti, ktoré ocení každý zamestnanec Vašej firmy. A navyše sa ovláda naozaj jednoducho!
Spolupráca na dokumentoch
Spoločný disk pre celú Vašu firmu Vám umožní zdieľať a pracovať so súbormi a priečinkami, a to ako online, tak aj offline. Využívajte súkromné či skupinové úložiská a získajte tak prístup nielen k firemným, ale aj skupinovým a súkromným priečinkom a dokumentom.
100 % bezpečnosť
Vstup do disku je umožnený 24/7 a celý disk je denne zálohovaný. V prípade straty dokumentu Vás zachráni história dokumentov, ktorá je k dispozícii ku každému dokumentu.
Jednotný vstup
My Drive Vám umožní jednoduchý prístup ku všetkým osobným aj firemným súborom a priečinkom. Synchronizujte všetky Vaše dôležité súbory a dokumenty z My Drive v Bitrix24 prostredníctvom desktopovej aplikácie do Vášho PC či notebooku!
Integrácia PC – Cloud
Bitrix24 desktopová aplikácia je integrovaná s Windows Explorer a Mac Finder, čo Vám umožňuje prístup k súborom vo Vašom PC či notebooku priamo z nainštalovanej aplikácie. Využiť tak môžete aj cloudové online úložisko, obe sú navzájom perfektne integrované a pravidelne synchronizované.
Štatistiky
Prehľadné štatistiky v desktopovej aplikácii, ktoré okrem množstva využitého úložiska ukazujú napríklad aj posledné zmeny súborov, mená osôb, ktoré ich vykonali či aktuálne nahrávané súbory.
Bezpečné zdieľanie súborov a priečinkov
Zdieľať svoje dokumenty môžete nielen s kolegami a zamestnancami vo Vašej firme, ale vďaka možnosti zaheslovania aj s akoukoľvek inou osobou. Bitrix24.Disk chráni bezpečnosť Vašej firmy a zabraňuje úniku dôležitých informácií.
Mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia umožní rýchly prístup k Vašim dokumentom kdekoľvek a kedykoľvek! Podporuj všetky najpoužívanejšie formáty (xls, xlsx, doc, docx, ppt, pptx) a Vašej práci tak už nič nestojí v ceste!
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Write Close
Close
Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás!
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
Made on
Tilda