Bitrix24
Efektívné riešenie, vďaka ktorému Váš biznis porastie!

Bitrix24 je bezpečný korporátny softvér, ktorý efektívne, jednoducho a systematicky usporiada všetko vo Vašej firme – od komunikácie cez time management až po CRM.

Perfektná tímová spolupráca, spoľahlivá sociálna sieť, jednoduchá organizácia pracovných tímov či samotné riadene procesov, projektov a znalostí zabalené do jediného globálneho riešenia!
Prečo Bitrix24?
ZADARMO
Bitrix24 je ideálnym riešením pre malé spoločnosti, pretože je bezplatný až do 12 používateľov. Skvelých viac ako 35 funkcionalít. Neváhajte vyskúšať.
GDPR READY
Bitrix24 spĺňa požiadavky nariadenia Európskej únie o ochrane osobných údajov (GDPR), ktoré nadobudli účinnosť 25. mája 2018.
2 VARIANTY
Bitrix24 je dostupný v Cloud a Self-hosted verzii. V cloud-ovej verzii sú Vaše data uložené na európskych serveroch spoločnosti Bitrix, Inc. V Self-hosted (krabicovej) verzii sú data uložené na Vašom serveri, prípadne u Vášho poskytovateľa hostingu.
PRÍSTUP 24/7
Bitrix24 je kompatibilný na počítačoch, tabletoch či mobilných zariadeniacch. Stačí Vám internet a môžte pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.
NEUSTÁLY VÝVOJ
Niekoľko krát ročne vychádzajú aktualizácie, ktoré prinášajú vylepšenie súčasných funkcii alebo úplne nové funkcionality. Bitrix24 sleduje dopyty svojich uživateľov!
API
Bitrix24 ma otvorené API rozhranie vďaka ktorému si môžete pripojiť rôzne systémy tertích strán (napr. účtovný systém, databázy, telefónne ústredne,...).
BEZPEČNOSŤ
Bitrix24 je chránený technológiou šifrovania údajov prostredníctvom SSL šifrovaného spojenia s 256-bitovým kľúčom. Chráňte svoje data aj dvoj-stupňovým overovaním.
ZDROJOVÝ KÓD
Upravte si Bitrix24 podľa Vašich predstáv! Vďaka prístupu k zdrojovému kódu môžete meniť dizajn, obsah, rozmiestnenie či štruktúru.
Prečo zvoliť nás ako partnera?
Produkt si môžete obstarať aj priamo u výrobcu. Na cene však neušetríte ani cent a pripravíte sa tak o množstvo výhod, ktoré Vám vieme ponúknuť naviac.
1
Úvodné konzultácie
ZADARMO Vám poradíme vybrať vhodné riešenie, typ a verziu produktu,.
2
Základné nastavenie portálu
ZADARMO Vám nastavíme Váš portál aby ste mohli začať okamžite pracovať.
3
Zľavy na naše služby
Zákazníkom, ktorí si zakúpia licenciu od nás ponúkame zľavy až do 50%.
4
Technická podpora
Ponúkame Vám technickú podporu v domácom jazyku.
5
Výjazd k zákaznikovi
V prípade, že sa technický problém nedá vyriešiť vzdialeným prístupom.
6
Individuálny prístup
Aby sme Vám v maximálnej možnej miere splnili Vaše požiadavky.
Integrácie s Bitrix24
Už viac ako 4 000 000 spoločností využíva Bitrix24
Newsletter
Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info
© 2018 7 Sense, s.r.o.
Made on
Tilda