banner Bitrix24

Čo je Bitrix24

900 000+ organizácií používa Bitrix24

Bitrix24 je bezpečné korporátne intranetové riešenie umožňujúce efektívnu tímovú spoluprácu, komunikáciu, sociálnu sieť, organizáciu pracovných tímov a riadenie pracovných procesov a znalostí. Implementáciou Bitrix24 sa zvyšuje podniková produktivita, angažovanosť a motivácia zamestnancov, informovanosť a plynulejší priebeh interných operácií.

Vyskúšajte si bezplatne

Vlastnosti a funkcie

Sociálna sieť

Interná sociálna sieť umožňuje spolupracovať ľahšie, rýchlejšie a efektívnejšie. Hladký tok informácií, získavanie okamžitej spätnej väzby, generovanie nových nápadov a myšlienok, vytváranie pracovných skupín a zapájanie svojich zamestnancov pre dosiahnutie lepších a merateľných výsledkov v rámci organizácie.

Ikona Sociálna sieť
Sociálna sieť

Úlohy a projekty

Od osobných zoznamov úloh až po komplexné riadenie projektov. Bitrix24 uľahčuje delegovanie, koordináciu a zabezpečenie včasného a správneho plnenia práce.

Ikona Úlohy a projekty
Úlohy a projekty

Skupinový chat a videokonferencie

Biznis nemôže stagnovať. Bitrix24 umožňuje využívať komunikačné nástroje od textových správ až po videokonferencie s viacerými užívateľmi.

Ikona Skupinový chat a videokonferencie
Skupinový chat a videokonferencie

Správa dokumentov

Bezpečné online ukladanie dokumentov, online editácia viacerými užívateľmi, automatizácia toku dokumentov, schválenie pracovných postupov na základe dokumentov zhromaždených a vytvorených v Bitrix24 je len zopár výhod systému celkovej správy dokumentov.

Ikona Správa dokumetov
Správa dokumetov

Bitrix24.Disk

Jednoduchý spôsob zdieľania súborov a zložiek s kolegami a spolupracovníkmi. Prístup k dátam z akéhokoľvek zariadenia a zbavenie sa starého a nepotrebného súborového servera vďaka Bitrix24.

Ikona Bitrix24.Disk
Bitrix24.Disk

Kalendár a plánovanie

Pozvania kolegov na stretnutia, plánovanie schôdzok s klientmi priamo prostredníctvom CRM, vytváranie súkromných a zdieľaných kalendárov pre seba, pracovné skupiny alebo organizáciu.

Ikona Kalendár a plánovanie
Kalendár a plánovanie

Email

Emailová komunikácia sa v súčasnosti bežne používa a stále nestráca svoj význam. Priamy prístup k ostatným emailovým adresám je zabezpečený prostredníctvom účtu v Bitrix24.

Ikona Email
Email

CRM a predaj

Modul CRM poskytuje podporu v rámci predaja. Od databázy dodávateľov, zákazníkov až po email marketing s cieľom automatizácie vedenia úloh.

Ikona CRM a predaj
CRM a predaj

Telefonovanie

Telefonovanie s partnermi, klientami a zamestnancami pomocou jediného kliknutia a nahrávanie rozhovorov vedených priamo v CRM module. Bitrix24 je použiteľný ako virtuálne call centrum.

Ikona Telefonovanie
Telefonovanie

Ľudské zdroje

Systém riadenia ľudských zdrojov ponúka adresár zamestnancov, graf absencií, time manažment, pracovné výkazy a mnoho ďalších funkcií.

Ikona Ľudské zdroje
Ľudské zdroje

Mobilná aplikácia

Kompatibilita s iPhone, iPad a Android. Kontrola úloh, konzultácie práce pomocou hovorov a videohovorov sú o to jednoduchšie aj mimo pracoviska.

Ikona Mobilná aplikácia
Mobilná aplikácia

Viac, oveľa viac…

Bitrix 24 ponúka pre organizácie riešenia na mieru. Online systém vzdelávania, helpdesk, vlastný redakčný systém pre správu obsahu, Company Pulse, Bitrix24.Network, API a mnoho ďalších funkcií.

Ikona CRM predaj
Viac, oveľa viac...

3 500 000 + užívateľov pracuje s Bitrix24

Vyskúšajte si to aj vy bezplatne

Služby

7Sense, s.r.o., ako partner spoločnosti Bitrix, Inc., ponúka služby spojené s predajom a implementáciou produktov Bitrix24 a poskytuje odborné školenia a konzultácie.

Predaj a obnova licencií
Inštalácia platformy

Implementácia produktov
Školenia

Konzultácie
Užívateľský helpdesk

Cenník

Ponúkame dve možnosti využívania Bitrix24

Tento softvérový produkt je inštalovaný na serveri, ktorý sa nachádza vo Vašej spoločnosti alebo na serveri poskytovateľa hostingu. Získate plnú kontrolu nad dátami, prístup k zdrojovému kódu a ďalším funkciám ako je napríklad podpora a e-learning, ako aj integrácia s inými podnikovými softvérmi a možnosti kastomizácie.

BizPace Edition BizPace Enterprise Edition
Jednorázovo $ 4 990.00 $ 14 990.00
Interní užívatelia 25 25
Ďalší interní užívatelia $40 / užívateľ / jednorázovo $40 / užívateľ / jednorázovo
Externí užívatelia neobmedzene neobmedzene
Podpora cena na vyžiadanie cena na vyžiadanie
Aktualizácia edícií cena na vyžiadanie cena na vyžiadanie
Web-klaster
Viacúrovňové divízie
Vyskúšaj zadarmo
30-dňová skúšobná verzia
Objednaj

Táto verzia produktu je pripravená na používanie a aplikáciu bez inštalácie. Stačí sa prihlásiť / zaregistrovať, pozvať kolegov a môžete okamžite začať pracovať s portálom Vašej spoločnosti.

Free Plus Standard Professional
Cena Zadarmo $ 39.00/mes $ 99.00/mes $ 199.00/mes
35+ pracovných nástrojov Sociálna sieť, úlohy a projekty, skupinový chat, videokonferencie, správa dokumentov, Bitrix24.Disk, Kalendáre, email, CRM, hovory
Interní užívatelia 12 24 neobmedzene neobmedzene
Online úložisko dát 5GB 24GB 100GB neobmedzene
Externí užívatelia neobmedzene neobmedzene
Manažment času, pracovné výkazy, riadenie pracovných procesov, záznamov a omnoho viac...
Vyskúšaj zadarmo Objednaj Objednaj Objednaj

Kontaktujte nás

© 2016 | 7 Sense s.r.o. - Bitrix24 | E-mail: bitrix24@7sense.sk